fbpx
Понуда: C9930
VIN / ШИФРА: 191696

Audi A6 ALLROAD QUATTRO 3.0TDI 218HP

27,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 ALLROAD QUATTRO 3.0TDI 218HP, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 218HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
185 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Завеси на задно стакло
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Воздушна Суспензија
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија