Понуда: C10427
VIN / ШИФРА: 039564

Audi A6 Allroad S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 217HP

28,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 Allroad S-TRONIC QUATTRO 3.0TDI 217HP, Караван
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 217HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Distance Control [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» Воздушна Суспензија
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија