fbpx
Понуда: C9792
VIN / ШИФРА: 168454

Audi A6 AVANT 2.0TDI 136HP

17,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 AVANT 2.0TDI 136HP, Караван
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија