fbpx
Понуда: C8994
VIN / ШИФРА: 042643

Audi A6 AVANT 3.0TDI S-TRONIC QUATTRO

25,300€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A6 AVANT 3.0TDI S-TRONIC QUATTRO, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија