fbpx
Понуда: C8000
VIN / ШИФРА: 009270

Audi A7 3.0TDI 286HP QUATTRO

66,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A7 3.0TDI 286HP QUATTRO, Седан
Произведено:
2019
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 285HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
54 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ВОЗИЛОТО Е СО ФАБРИЧКА AUDI ГАРАНЦИЈА!!! ***
Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија