fbpx
Понуда: C7152
VIN / ШИФРА: 133518

Audi A7 SPORTBACK 3.0TDI

30,400€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A7 SPORTBACK 3.0TDI , Спортски
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Keyless Go
» LED Пакет
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија