Понуда: C10283
VIN / ШИФРА: 114676

Audi A7 SPORTBACK S-TRONIC 3.0TDI QUATTRO ПРОДАДЕНО

36,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A7 SPORTBACK S-TRONIC 3.0TDI QUATTRO , Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Keyless Go
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Меморија на Седишта
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02.2016

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба