fbpx
Понуда: C10009
VIN / ШИФРА: 015086

Audi A8 LONG 3.0TDI 286HP QUATTRO

74,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi A8 LONG 3.0TDI 286HP QUATTRO, Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 286HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
50 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Завеси на задно стакло
» Завеси на странични стакла
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» MATRIX LED Светла
» PreCrash Безбедносен Систем
» Камера за Сообраќајни знаци
» Меморија на Седишта
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07.2018

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија