fbpx
Понуда: C9513
VIN / ШИФРА: 029718

Audi Q3 2.0TDI SPORT LINE

18,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 2.0TDI SPORT LINE, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија