Понуда: C9081
VIN / ШИФРА: 050853

Audi Q3 2.0TDI 136HP ПРОДАДЕНО

15,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 2.0TDI 136HP , Џип
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ЕУ
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба