Понуда: C8991
VIN / ШИФРА: 098541

Audi Q3 2.0TDI 150HP QUATTRO ПРОДАДЕНО

20,400€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 2.0TDI 150HP QUATTRO, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба