fbpx
Понуда: C10121
VIN / ШИФРА: 050441

Audi Q3 2.0TDI 150HP S-TRONIC QUATTRO

23,400€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 2.0TDI 150HP S-TRONIC QUATTRO, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
75 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија