Понуда: C9433
VIN / ШИФРА: 043659

Audi Q3 S-LINE 2.0TDI 184HP QUATTRO FACELIFT ПРОДАДЕНО

22,800€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q3 S-LINE 2.0TDI 184HP QUATTRO FACELIFT, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 184HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба