Понуда: C10112
VIN / ШИФРА: 008356

Audi Q5 2.0TDI BUSINESS EDITION ПРОДАДЕНО

23,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI BUSINESS EDITION, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
175 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2015

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба