fbpx
Понуда: C9729
VIN / ШИФРА: 093936

Audi Q5 2.0TDI 143HP

Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI 143HP, Џип
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 143HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Distance Control [info]
» Lane assist [info]
» Side Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија