fbpx
Понуда: C8498
VIN / ШИФРА: 100752

Audi Q5 2.0TDI 150HP ULTRA ПРОДАДЕНО

25,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI 150HP ULTRA , Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба