fbpx
Понуда: C10430
VIN / ШИФРА: 047107

Audi Q5 2.0TDI 163HP S-TRONIC QUATTRO

31,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI 163HP S-TRONIC QUATTRO, Џип
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 163HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија