fbpx
Понуда: C9667
VIN / ШИФРА: 012685

Audi Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO

26,700€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO , Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» BANG & OLUFSEN MULTIMEDIA SYSTEM

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2015

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија