fbpx
Понуда: C10069
VIN / ШИФРА: 023178

Audi Q5 2.0TDI 190HP S-TRONIC QUATTRO ПРОДАДЕНО

32,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q5 2.0TDI 190HP S-TRONIC QUATTRO, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» Park Pilot
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба