fbpx
Понуда: C9655
VIN / ШИФРА: 024934

Audi Q7 3.0TDI 272HP QUATTRO BUSINESS PLUS

44,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q7 3.0TDI 272HP QUATTRO BUSINESS PLUS, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 272HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» PreCrash Безбедносен Систем
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија