fbpx
Понуда: C8368
VIN / ШИФРА: 033072

Audi Q7 QUATTRO 3.0TDI 272HP S-TRONIC ПРОДАДЕНО

48,900€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q7 QUATTRO 3.0TDI 272HP S-TRONIC, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 272HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» LED Пакет
» Park Pilot
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2015
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба