fbpx
Понуда: C10747
VIN / ШИФРА: 020554

Audi Q8 50TDI 286HP S-LINE S-TRONIC QUATTRO

92,400€
Модел, Тип на каросерија:
Audi Q8 50TDI 286HP S-LINE S-TRONIC QUATTRO, Џип
Произведено:
2019
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 286HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
30 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
» PreCrash Безбедносен Систем
» Воздушна Суспензија
» Меморија на Седишта
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија