fbpx
Понуда: C9694
VIN / ШИФРА: 043193

Audi SQ5 QUATTRO EXCLUSIVE 3.0TDI 313HP

35,600€
Модел, Тип на каросерија:
Audi SQ5 QUATTRO EXCLUSIVE 3.0TDI 313HP, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 313HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Side Assist
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

» Bang & Olufsen Sound System

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2014

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија