fbpx
Понуда: C9500
VIN / ШИФРА: 738609

BMW 116 D 1.5D 116HP EFFICIENT DYNAMICS

12,900€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 116 D 1.5D 116HP EFFICIENT DYNAMICS, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 116HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Keyless Go
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Навигација
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2016

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија