fbpx
Понуда: C9241
VIN / ШИФРА: 549950

BMW 418 Gran Coupé 136HP REEKS

20,500€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 418 Gran Coupé 136HP REEKS, Седан
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2016

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија