fbpx
Понуда: C9871
VIN / ШИФРА: 597456

BMW 420 Gran Coupé 190HP SPORT ПРОДАДЕНО

20,600€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 420 Gran Coupé 190HP SPORT, Седан
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба