fbpx
Понуда: C10612
VIN / ШИФРА: 950374

BMW 5 520D xDrive 190HP EXECUTIVE

32,600€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 5 520D xDrive 190HP EXECUTIVE, Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Blind Spot Monitor[info]
» Business Paket
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Park Pilot
» PreCrash Безбедносен Систем
» Камера за Сообраќајни знаци
» Меморија на Седишта
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија