fbpx
Понуда: C10743
VIN / ШИФРА: 107372

BMW 520 D 163HP EXCLUSIVE ПРОДАДЕНО

22,900€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 520 D 163HP EXCLUSIVE, Седан
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 163HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

* BMW PROFESSIONAL NAVIGATION
* ADAPRIVE SUSPENSION
* PIANO BLACK AND BRUSHED ALUMINIUM DECOR
* BLUETOOTH AUDIO

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА