fbpx
Понуда: C9517
VIN / ШИФРА: 673002

BMW 520d 150HP STEPTRONIC M-SPORT

24,500€
Модел, Тип на каросерија:
BMW 520d 150HP STEPTRONIC M-SPORT, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» HARMAN KARDON SURROUND AUDIO
» PROFESSIONAL NAVIGATION SYSTEM
» ADAPTIVE SUSPENZION
» M-SPORT F1 SHIFT ВОЛАН
» LED COCKPIT

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2015

Увезена од ГЕРМАНИЈА
латени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија