Понуда: C10978
VIN / ШИФРА: M4

BMW M4 3.0 430HP TwinPower Turbo ПРОДАДЕНО

57,600€
Модел, Тип на каросерија:
BMW M4 3.0 430HP TwinPower Turbo, Спортски
Произведено:
2015
Гориво:
Бензин
Мотор:
3000 cm³ • 430HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
40 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Меморија на Седишта
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации