fbpx
Понуда: C9810
VIN / ШИФРА: F33390

BMW X1 sDrive 16d 116HP

19,400€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X1 sDrive 16d 116HP, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 116HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија