fbpx
Понуда: C9768
VIN / ШИФРА: J36361

BMW X1 sDrive18d 2.0 136HP AUTOMATIC

Модел, Тип на каросерија:
BMW X1 sDrive18d 2.0 136HP AUTOMATIC, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2017

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија