fbpx
Понуда: C10820
VIN / ШИФРА: P29248

BMW X1 xDRIVE 18D 143HP AUTOMATIC

10,700€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X1 xDRIVE 18D 143HP AUTOMATIC, Џип
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 143HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

*** РЕГИСТРИРАНА ДО 18/11/2021

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија