fbpx
Понуда: C9825
VIN / ШИФРА: M31395

BMW X3 xDrive 20D 190HP 4x4

19,700€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X3 xDrive 20D 190HP 4x4, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија