Понуда: C10401
VIN / ШИФРА: P92270

BMW X4 xDrive30d M-SPORT 258HP

38,400€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X4 xDrive30d M-SPORT 258HP, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 258HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
125 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

FUEL ECONOMY (NEDC)
CITY 6.5 L/100Km
HIGHWAY 5.6 L/100Km
COMBINED 5.9 L/100Km

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија