fbpx
Понуда: C9714
VIN / ШИФРА: 35898

BMW X5 xDRIVE 25D 231HP LUXURY

42,700€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X5 xDRIVE 25D 231HP LUXURY, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 231HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 05.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија