Понуда: C10163
VIN / ШИФРА:

BMW X5 xDrive 40e 313HP iPerformance M-Sport

71,500€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X5 xDrive 40e 313HP iPerformance M-Sport, Џип
Произведено:
2019
Гориво:
Хибрид
Мотор:
2000 cm³ • 313HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
35 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» LED Пакет
» Меморија на Седишта
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

*** БЕНЗИН PLUG-IN HYBRID

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2018
КУПЕНО НОВО ОД М-КАР 95.000 ЕУР
ПРВ СОПСТВЕНИК
ДВА ПАРА BMW ОРИГИНАЛНИ АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ СО ЗИМСКИ И ЛЕТНИ ГУМИ
СЕРВИСИРАНО ВО ОВЛАСТЕН СЕРВИС

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија