fbpx
Понуда: C9529
VIN / ШИФРА: V99738

BMW X6 3.0D 235HP X-DRIVE SPORTLINE

25,800€
Модел, Тип на каросерија:
BMW X6 3.0D 235HP X-DRIVE SPORTLINE, Џип
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 235HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Греач на Волан
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија