Понуда: C8929
VIN / ШИФРА: 122434

Chevrolet Captiva 2.0VCDi 150HP 4X4 ПРОДАДЕНО

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
Chevrolet Captiva 2.0VCDi 150HP 4X4 , Џип
Произведено:
2007
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации