Понуда: C10924
VIN / ШИФРА: 761708

Citroen Berlingo 1.6HDI 75HP ПРОДАДЕНО

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen Berlingo 1.6HDI 75HP, Пикап
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Park Assist
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2014

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU