Понуда: C10991
VIN / ШИФРА: 520110

Citroen C1 LIVE 1.0 VTI 70HP 520110 [ TOVARNO ]

5,700€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C1 LIVE 1.0 VTI 70HP 520110 [ TOVARNO ], Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
40 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ ***

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2014

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија