fbpx
Понуда: C10762
VIN / ШИФРА: 545775

Citroen C3 1.4HDI 70HP ATTRACTION

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C3 1.4HDI 70HP ATTRACTION, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија