fbpx
Понуда: C9890
VIN / ШИФРА: 608734

Citroen C3 1.4HDI 70HP

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C3 1.4HDI 70HP, Автомобил
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03.2012

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија