fbpx
Понуда: C9178
VIN / ШИФРА: 519276

Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP ПРОДАДЕНО

7,500€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2014
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба