fbpx
Понуда: C7985
VIN / ШИФРА: 557472

Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP

7,300€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP , Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Навигација
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија