fbpx
Понуда: C10408
VIN / ШИФРА: 604002

Citroen C4 1.6HDI 115HP BUSINESS

7,200€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 1.6HDI 115HP BUSINESS, Автомобил
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
195 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2012

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија