fbpx
Понуда: C10367
VIN / ШИФРА: 601330

Citroen C4 1.6HDI 90HP CONFORT

7,600€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 1.6HDI 90HP CONFORT, Автомобил
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2012

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија