fbpx
Понуда: C10765
VIN / ШИФРА: 915340

Citroen C4 Aircross 1.6HDi 115HP 4WD SEDUCTION

12,600€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 Aircross 1.6HDi 115HP 4WD SEDUCTION , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија