Понуда: C10228
VIN / ШИФРА: 908597

Citroen C4 AIRCROSS EXCLUSIVE 1.6HDI 115HP

12,400€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 AIRCROSS EXCLUSIVE 1.6HDI 115HP , Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
175 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 02.2016

Увезена од ЕУ
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија