fbpx
Понуда: C9966
VIN / ШИФРА: 548074

Citroen C4 CACTUS 1.6HDI 100HP

9,900€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 CACTUS 1.6HDI 100HP, Џип
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија